o mnie

Marta Mazur

Cześć. Miło mi, że tu wpadasz. Nazywam się Marta Mazur i kocham moje miasta.

Mówiąc „moje” mam na myśli wszystkie miasta, w których miałam okazję żyć lub przeżyć z nimi przelotny romans. Każde z nich ma w sobie coś wyjątkowego i o każdym z nich mogę opowiedzieć Ci wiele ciekawych rzeczy. Sześć lat temu zakochałam się od pierwszego wejrzenia w Warszawie i mieszkam tu do dziś.

Jestem inżynierem Politechniki Warszawskiej, gdzie moją specjalnością była Urbanistyka w planowaniu przestrzennym, a obecnie studiuję na SGH. Choć pasję odkrywania miast mam w sobie od bardzo dawna, to dopiero studia odkryły we mnie miłość do urbanistyki. Gdybyś jednak zapytał mnie, co w miastach kocham najbardziej, odpowiedziałabym, że ich doświadczanie. Poznawanie ich takimi jakie są, z ich wszystkimi zaletami i wadami. Ze stylem życia, jakim się tu żyje i miłością, jaką się tu przeżywa.

xplority to miejsce dla ludzi, którzy, tak jak ja, chcą wyciągnąć ze swojego otoczenia wszystkie smaki. Tutaj inspiruję, wzbudzam ciekawość miasta i wyciągam z domowych pieleszy na mniej lub bardziej gwarne ulice.

Zapraszam ♥

Zacznij tutaj – moje najpopularniejsze wpisy:

Mokotowo, czyli etymologia nazw warszawskich dzielnic

Warszawski savoir-vivre

Koszyki – genialny koncept czy wielkie rozczarowanie?

Domki fińskie, czyli oaza spokoju w samym środku Warszawy