lifestyle miasto urbanistyka

Plakat z mapą Warszawy do pobrania

6 lutego 2017

Od zawsze podobały mi się kartograficzne ozdoby we wnętrzach. Globusy i stare mapy skutecznie przyciągają mój wzrok, jednak gdy zapanowała moda na minimalistyczne mapy miast w formie plakatu, postanowiłam, że muszę taki mieć! Od razu widziałam je oczami wyobraźni w swoim wymarzonym lofcie.

Ale jak tu marzyć o lofcie, kiedy nawet zakup takiej gotowej mapy nie wydawał się lekkim wydatkiem?

Nic innego nie pozostało mi do zrobienia, jak zabrać się do pracy i stworzyć taką mapę własnoręcznie. Uwielbiam pracę twórczą, więc, mając w głowie efekt, godziny spędzone na wyklikiwaniu ulic dały mi niesamowicie dużo satysfakcji.

 

Moja mapa Warszawy

Już jest wydrukowana i prezentuje się doskonale, dokładnie tak, jak to sobie wymyśliłam. Od paru dni popijam kawę wodząc wzrokiem po jej ulicach.

Jak pobrać plakat?

KROK 1

Udostępniam Ci plakat na Twój własny użytek całkowicie za darmo. Nie musisz zrobić nic, poza pobraniem, wydrukowaniem, ewentualnym oprawieniem i powieszeniem plakatu, by cieszyć się nim w swoim mieszkaniu. Będzie mi jednak bardzo miło, gdy w ramach podziękowania polubisz ten wpis na facebooku (wystarczy, że klikniesz łapkę w górę bezośrednio pod tym zdjęciem).


 

KROK 2

Pobierz plakat.

Przygotowałam dla Ciebie plakat w dwóch formatach:

B2 to standardowy format plakatu, pasuje do każdej ramy 50×70 cm, której parę rodzajów znajdziesz chociażby w IKEA lub na allegro (właśnie taki format zdobi moje mieszkanie).

Pobierz plakat w formacie B2

 

A3 to format dużego bloku rysunkowego, który może być wygodniejszy przy powieszeniu plakatu na tablicy korkowej lub gdy chcesz zostawić miejsce dla jakiegoś kontrastującego passe partout.

Pobierz plakat w formacie A3

 

Koniecznie dajcie znać, czy plakat się Wam  podoba! Ja oszalałam na jego punkcie do tego stopnia, że chyba zrobię sobie taki drugi z mapą rodzinnego Nowego Sącza i powieszę obok ; )

You Might Also Like