xplority.pl

Blog ogólnotematyczny z kategorii biznesu, technologii, mody i urody.

Biznes i Finanse

Leasing sposobem na nowe auto SEAT i CUPRA

Leasing sposobem na nowe auto SEAT i CUPRA

Planując nowy pojazd dla swojej firmy, wybór marki SEAT i CUPRA to propozycja, która wyróżnia się nie tylko atrakcyjnymi modelami, ale także bezkonkurencyjnymi ofertami finansowania. Wśród wielu opcji, leasing jest jednym z najbardziej popularnych sposobów nabycia nowego SEAT-a lub CUPRA. Przedstawiamy różne rodzaje leasingowania samochodu oraz korzyści, jakie mogą zapewnić.

Leasing JAK ABONAMENT

Leasing JAK ABONAMENT to alternatywny sposób na korzystanie z nowego SEAT-a lub CUPRA, oferujący rewelacyjne oszczędności. Co to oznacza w praktyce? Miesięczne opłaty mogą być niższe nawet o 50% w porównaniu do standardowego leasingu. Jak to możliwe? W tym przypadku, opłaty są skonfigurowane w sposób bardziej elastyczny, umożliwiając bardziej komfortowe warunki finansowe – bowiem spłacasz tylko i wyłącznie szacowany spadek wartości pojazdu w trakcie trwania umowy. Więcej informacji dostępne jest na cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/leasing-jak-abonament

Leasing KLASYCZNY

Jeśli preferujesz tradycyjne podejście do finansowania, leasing KLASYCZNY może być idealną opcją. Ten sprawdzony sposób umożliwia sfinansowanie zakupu auta poprzez określenie opłaty wstępnej, miesięcznych rat oraz wartości wykupu. Dodatkowo, już od 1% wartości samochodu, możesz cieszyć się komfortem jazdy nowym SEAT-em lub CUPRA.

NAJEM dla biznesu

Jeśli szukasz rozwiązania, które zawiera w sobie wszystkie elementy potrzebne do prowadzenia auta firmowego, leasing typu „na wszystko gotowe” może być odpowiednim wyborem. Otrzymujesz stałą, miesięczną opłatę, która obejmuje ubezpieczenie, serwis, przeglądy, assistance, auto zastępcze, a także wsparcie w przypadku szkody. To kompleksowe rozwiązanie, które daje pewność i wygodę użytkowania.

Kalkulator – Twoje narzędzie planowania finansowego

Przed podjęciem decyzji, warto skorzystać z kalkulatora leasingowego. Narzędzie to pozwoli oszacować koszty i dopasować raty do własnych preferencji oraz możliwości finansowych. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na leasing KLASYCZNY czy leasing JAK ABONAMENT, dostosujesz plan spłaty do swoich potrzeb.

Zależy Ci na długoterminowej umowie, czy może na jak najniższej miesięcznej racie? Zarówno leasing KLASYCZNY, jak i leasing JAK ABONAMENT, oferują różne rozwiązania, pozwalając dostosować umowę do indywidualnych wymagań biznesowych. Nie wymagają nawet wkładu własnego, a cały koszt rozkładany jest na równomierne raty.

Przykładowe modele dostępne w finansowaniu

SEAT Arona

Wybór samochodu do firmy zależy od wielu czynników, w tym potrzeb firmy, budżetu, oczekiwań dotyczących wydajności, komfortu oraz kosztów eksploatacji. SEAT Arona to kompaktowy SUV, który może być dobrym wyborem do użytku firmowego z kilku powodów. SEAT Arona jest stosunkowo ekonomicznym samochodem w eksploatacji. Modele wyposażone w silniki benzynowe lub wysokoprężne mogą oferować dobre osiągi przy stosunkowo niskim zużyciu paliwa. Poznaj ofertę dla firmy na seat.pl/oferta/finansowanie/firma

CUPRA Leon

CUPRA Leon to sportowy hatchback, który może być atrakcyjnym wyborem dla firmy ze względu na kilka istotnych czynników. CUPRA Leon oferuje doskonałe osiągi dzięki mocnym silnikom benzynowym lub hybrydowym. Sportowe osiągi mogą być atrakcyjne dla osób, które lubią dynamiczną jazdę, a także dla osób często podróżujących służbowo. CUPRA to marka zorientowana na wydajność i sportowe osiągi. Posiadanie takiego samochodu w flocie firmowej może podnieść prestiż i wizerunek firmy, szczególnie jeśli firma działa w branży związaną z nowoczesnością i dynamiką.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij